חיפוש באתר

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
כדורגל-א-ב- בני דרום יישוב בני דרום ילדים (6-12) מגרש ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 17:15-18:30 140 ידעי אמרי +
כדורגל-גנים-בני דרום יישוב בני דרום הגיל הרך (0-5) מגרש ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 16:30-17:15 140 ידעי אמרי +
זומבה - ד-ו - ב"ג יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מועדון בית גמליאל ריקוד ומחול 0-0 חמישי 16:15-17:15 140 שולטו נופר +
זומבה-ז-ט- נערות ב"ג יישוב בית גמליאל נוער (13-18) מועדון בית גמליאל ריקוד ומחול 0-0 חמישי 17:15-18:00 140 שולטו נופר +
זומבה-ז-ט נערות- ב"ד יישוב בני דרום נוער (13-18) סטודיו בני דרום ריקוד ומחול 0-0 ראשון 19:00-19:45 140 שולטו נופר +
מחול - גנים -ב"ז יישוב בן זכאי הגיל הרך (0-5) מועדון בן זכאי ריקוד ומחול 0-0 רביעי 16:45-17:30 140 רפיזדה מעין +
ריצה וכושר-ז-ט - ב"ד יישוב בני דרום נוער (13-18) מגרש ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שני 18:30-19:30 80 קדם רן +
ריצה וכושר- ז-ט- נ"ג יישוב ניר גלים נוער (13-18) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
19:00-20:00
19:00-20:00
120 קדם רן +
כושר צבאי -י-יב -ב"ד יישוב בני דרום נוער (13-18) מגרש ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שני 19:30-20:30 80 קדם רן +
כושר צבאי- י-יב -נ"ג יישוב ניר גלים נוער (13-18) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
20:00-21:00
19:00-20:00
120 קדם רן +
לגו- ג-ד-בנים-נועם בי"ס נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 רביעי 15:00-15:45 140 יהונתן רז +
לגו-א-ב-בנים - נועם בי"ס נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 רביעי 14:00-15:45 140 יהונתן רז +
פיסול בחומר-א-ב-בנות בי"ס נעם הגיל הרך (0-5) בי"ס נועם-נווה הרצוג אומנות 0-0 רביעי 14:00-14:45 140 עפרוני יונה +
פיסול בחומר-א-ב-חומר בי"ס נעם הגיל הרך (0-5) בי"ס נועם-נווה הרצוג אומנות 0-0 רביעי 14:00-14:45 30 עפרוני יונה +
פיסול בחומר-ג-ד-בנות בי"ס נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג אומנות 0-0 רביעי 15:00-15:45 140 עפרוני יונה +
פיסול בחומר-ג-ד-חומר בי"ס נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג אומנות 0-0 רביעי 15:00-15:45 30 עפרוני יונה +
מחול - א-ב - עמיחי בי"ס עמיחי הגיל הרך (0-5) ביה"ס עמיחי ריקוד ומחול 0-0 ראשון 13:35-14:20 140 +
לגו הנדסי-א-ב -עמיחי בי"ס עמיחי הגיל הרך (0-5) ביה"ס עמיחי יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 חמישי 12:45-13:30 140 יהונתן רז +
לגו הנדסי-ג-ד -עמיחי בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 חמישי 13:30-14:15 140 יהונתן רז +
קרמיקה - א-ב חומרים בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 ראשון 13:35-14:20 50 קנדל נטע +
קרמיקה א-ב- יום א' בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 ראשון 13:35-14:20 140 קנדל נטע +
קרמיקה ג-ד - יום א' בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 ראשון 14:30-15:15 140 קנדל נטע +
קרמיקה ג-דחומרים בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 ראשון 14:30-15:15 50 קנדל נטע +
קרמיקה ג-ד- יום ה' בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 חמישי 13:30-14:15 140 קנדל נטע +
זומבה לנשים-בני דרום יישוב בני דרום סטודיו בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 20:15-21:05 150 +
כדורסל-מעורב ב-ד-ק"י יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שני 15:15-16:00 140 אברהם דולב +
קרמיקה ג-ד-חומרים בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 חמישי 13:30-14:15 50 קנדל נטע +
כדורסל-קטסל-ו בנים יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
17:00-18:30
180 אברהם דולב +
שחמט - א-ב - עמיחי בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 חמישי 12:45-13:30 140 גד תומר +
שחמט - ג-ד- עמיחי בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 חמישי 13:35-14:20 140 גד תומר +
פיסול בחומר א-ב-חומר בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 חמישי 12:45-13:30 30 עפרוני יונה +
פיסול בחומר ג-ו-עמיח בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 חמישי 13:30-14:15 140 עפרוני יונה +
פיסול בחומר-א-ב-עמיח בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 חמישי 12:45-13:30 140 עפרוני יונה +
כדורסל א-ב-ק.י-מעורב יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 12:45-13:30 140 נהרי יובל +
פיסול בחומר-ג-ו-חומר בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי אומנות 0-0 חמישי 13:30-14:15 30 עפרוני יונה +
שחמט-מתחילים-א-ד-ק"י יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) קבוצת יבנה יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 חמישי 16:00-16:45 140 גד תומר +
פילאטיס נשים-60+ נ"ג יישוב ניר גלים סטודיו ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 18:30-19:30 100 נחליאל תואם +
פילאטיס צעירות-ב"ד יישוב בני דרום סטודיו בני דרום
סטודיו בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
20:45-21:30
20:45-21:30
120 נחליאל תואם +
כדורסל בי"ס ב-ד-ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
חמישי
15:15-16:00
15:15-16:00
180 נהרי יובל +
פילאטיס-נשים - ב"ד יישוב בני דרום סטודיו בני דרום
סטודיו בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
20:00-20:45
20:00-20:45
120 נחליאל תואם +
טניס שולחן גברים-נ"ג יישוב ניר גלים אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 08:30-09:30 20 +
ספורט גברים/נשים-ב"ג יישוב בית גמליאל מיני פיץ בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 שני 09:30-10:15 20 קדם רן +
ספורט לגברים - ב"ד יישוב בני דרום מגרש טניס-בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שני 19:30-20:15 20 קדם רן +
כדורסל ילדים א-נבחרת יישוב קבוצת יבנה נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
18:30-20:00
360 טרבלסי דניאל +
כדורסל כיתות ה' יישוב קבוצת יבנה נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
16:00-16:45
16:00-16:45
180 אברהם דולב +
כדורסל-נערים ט-י נבח יישוב ניר גלים נוער (13-18) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
19:00-20:00
17:30-19:00
18:00-19:30
360 נהרי יובל +
כדורסל - בנות -תיכון יישוב קבוצת יבנה נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 20:00-21:30 100 +
כדורסל בנות ה-ו יישוב ניר גלים ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
15:30-17:00
15:30-17:00
250 +
כדורסל ילדים ב-נבחרת יישוב בני דרום נוער (13-18) אולם ספורט בני דרום
אולם ספורט בני דרום
אולם ספורט בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
שני
שלישי
חמישי
19:15-20:00
19:15-20:00
19:30-20:30
360 +
כדורסל בנות ז-ח נבח יישוב ניר גלים נוער (13-18) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:30
18:00-19:30
250 שלם אסי +
כדורסל-יא-יב-ק.יבנה יישוב קבוצת יבנה נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
שני
19:30-21:00
19:30-21:00
360 טרבלסי דניאל +
כדורגל - גנים - נ"ג יישוב ניר גלים הגיל הרך (0-5) שחבק נ"ג ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:00-17:45 140 +
טניס- גנים-ב - ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) מגרש טניס-בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:15-18:00 180 פוגלמן אור +
טניס - ג - ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) מגרש טניס-בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שני 15:15-16:00 180 פוגלמן אור +
כושר -בנות ז-י נ"ג יישוב ניר גלים נוער (13-18) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 19:15-20:15 80 קדם רן +
ה.קרקע - א-ב- ב"ז יישוב בן זכאי ילדים (6-12) מועדון בן זכאי ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 18:45-19:30 140 +
ה.קרקע -גנים- ב"ז יישוב בן זכאי הגיל הרך (0-5) מועדון בן זכאי ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 18:00-18:45 140 +
כדורסל בנים-ה-ו -ק"י יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
16:00-16:45
16:00-16:45
140 אברהם דולב +
ה.קרקע - א-ד -ק.יבנה יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 16:00-17:00 140 +
טניס - ד-ה - ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) מגרש טניס-בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שני 16:00-16:45 180 פוגלמן אור +
טניס ה-ז - ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) מגרש טניס-בני דרום
מגרש טניס-בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:30-18:15
17:15-18:00
295 פוגלמן אור +
טניס מבוגרים יישוב ניר גלים מגרש טניס-בני דרום
מגרש טניס-בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
שלישי
08:30-09:30
08:30-09:30
3440 פוגלמן אור +
כדורסל בנות א-ב-נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:00-09:45 110 שלם אסי +
טניס -א-ב-בית גמליאל יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מגרש טניס - ב"ג ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 16:00-16:45 180 פוגלמן אור +
כדורסל בנות ג-ד-ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) אולם ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:45-10:30 110 +
טניס -ה-ו-בית גמליאל יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מגרש טניס - ב"ג ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 14:30-15:15 180 פוגלמן אור +
כדורסל בנות-א-ב-ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) אולם ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:00-09:45 110 +
טניס-ג-ד-בית גמליאל יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מגרש טניס - ב"ג ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 15:15-16:00 180 פוגלמן אור +
כדורסל בנות-ג-ד -נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:45-10:30 110 שלם אסי +
טניס-ז-יב-בית גמליאל יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מגרש טניס - ב"ג ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 16:45-17:30 180 פוגלמן אור +
כדורסל בנים-א-ב-נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 שני 16:30-17:15 110 שלם אסי +
כדורסל-ג-דבנים-נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:15-18:00
17:15-18:00
180 שלם אסי +
שחמט-מתקדמים-ה +ק"י יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) קבוצת יבנה יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 חמישי 16:45-17:15 140 גד תומר +
טניס - א-ב- ק. יבנה יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) קבוצת יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 13:00-13:45 180 פוגלמן אור +
משפחה בריאה אורח חיים בריא מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 60 +
טניס - ג-ד - ק.יבנה יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) קבוצת יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 13:45-14:30 180 פוגלמן אור +
טניס - ה-ו - ק.יבנה יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) קבוצת יבנה ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 14:30-15:15 180 פוגלמן אור +
ג'אז היפ הופ-א-ב-ב"ג יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מועדון בית גמליאל ריקוד ומחול 0-0 שני 17:30-18:15 150 +
ג'אז היפ הופ-א-ב-ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) סטודיו בני דרום
סטודיו בני דרום
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:15-18:00
17:15-18:00
200 +
ג'אז היפ הופ-א-ב-נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) סטודיו ניר גלים ריקוד ומחול 0-0 שני 17:30-18:15 150 +
ג'אז היפ הופ-ג-ד-ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) סטודיו בני דרום
סטודיו בני דרום
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:15
16:30-17:15
200 +
ג'אז היפ הופ-ג-ה-נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) סטודיו ניר גלים ריקוד ומחול 0-0 שני 16:00-16:45 150 +
ג'אז היפ הופ-ה-ז-ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) סטודיו בני דרום
סטודיו בני דרום
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:00-18:45
18:00-18:45
200 +
טרום בלט 4 ומעלה-ב"ג יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מועדון בית גמליאל ריקוד ומחול 0-0 שני 16:45-17:30 150 +
טרום בלט 4 ומעלה-נ"ג יישוב ניר גלים הגיל הרך (0-5) סטודיו ניר גלים ריקוד ומחול 0-0 שני 16:45-17:30 150 +
טרום בלט-4 ומעלה ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) סטודיו בני דרום ריקוד ומחול 0-0 רביעי 16:30-17:15 150 +
ג'ודו - א-ב - נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) חדר חוגים ניר גלים
חדר חוגים ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:15-18:00
18:00-18:45
180 +
ג'ודו - גן חובה- נ"ג יישוב ניר גלים הגיל הרך (0-5) חדר חוגים ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 17:15-18:00 140 +
ג'ודו ה' ומעלה נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) חדר חוגים ניר גלים
חדר חוגים ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:00-19:00
18:45-19:45
240 +
ג'ודו-טרום חובה- נ"ג יישוב ניר גלים הגיל הרך (0-5) חדר חוגים ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 17:15-18:00 140 +
ה. קרקע - א-ב - ב"ג יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מועדון בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-16:45 140 +
ה. קרקע - גנים - ב"ג יישוב בית גמליאל הגיל הרך (0-5) מועדון בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:45-17:30 140 +
ה.קרקע - א-ב - נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:15-18:00 140 +
ה.קרקע - גנים - נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 16:30-17:15 140 +
כדורגל-א-ב-נועם בנים בי"ס נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 14:00-14:45 140 +
MMA - ג-ו - ב"ג יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מועדון בן זכאי ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 18:45-19:30 160 +
עיצוב-חיטוב נשים 40+ יישוב בן זכאי מועדון בן זכאי
מועדון בן זכאי
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
19:00-20:00
19:00-20:00
190 רפיזדה מעין +
כדורגל-ג-ד-בנים-נועם בי"ס נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 15:00-15:45 140 +
MMA -ג-ו - בן זכאי יישוב בן זכאי ילדים (6-12) מועדון בן זכאי ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 16:00-16:45 160 +
עיצוב-חיטוב נשים-ב"ז יישוב בן זכאי מועדון בן זכאי
מועדון בן זכאי
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
20:00-21:00
20:00-21:00
190 רפיזדה מעין +
MMA- גנים-ב' - ב"ג יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מועדון בן זכאי ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 18:00-18:45 160 +
יוגה א-ב - בנות נועם בי"ס נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 14:00-14:45 140 אלירז גילה +
MMA -גנים-ב'-בן זכאי יישוב בן זכאי ילדים (6-12) מועדון בן זכאי ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 16:45-17:30 160 +
יוגה -ג-ד-בנות נועם בי"ס נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 15:00-15:45 140 אלירז גילה +
ה. קרקע - נבחרת יישוב בני דרום ילדים (6-12) סטודיו בני דרום
סטודיו בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:00-20:00
17:45-19:45
400 ברוך לינור +
ה. קרקע- גנים - ב"ד יישוב בני דרום הגיל הרך (0-5) סטודיו בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:00-17:45 140 ברוך לינור +
ה.קרקע - א-ב - ב"ד יישוב בני דרום ילדים (6-12) סטודיו בני דרום
סטודיו בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:45-18:30
17:00-17:45
180 ברוך לינור +
ה.קרקע - טרום נבחרת יישוב בני דרום ילדים (6-12) סטודיו בני דרום
סטודיו בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
16:00-17:00
16:00-17:00
240 ברוך לינור +
טניס - ג-ד- נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) מגרש טניס-ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 15:45-16:30 180 פוגלמן אור +
טניס - גנים- א - נ"ג יישוב ניר גלים הגיל הרך (0-5) מגרש טניס-ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 16:30-17:15 180 פוגלמן אור +
טניס -ו-ח- נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) מגרש טניס-ניר גלים
מגרש טניס-ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:15-19:00
18:00-18:45
295 פוגלמן אור +
טניס-א-ב-עמיחי-יום א בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 13:35-14:20 140 פוגלמן אור +
טניס-א-ב-עמיחי-יום ה בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 12:45-13:30 140 פוגלמן אור +
טניס-ג-ד-עמיחי-יום א בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 14:30-15:15 140 פוגלמן אור +
טניס-ג-ד-עמיחי-יום ה בי"ס עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 13:30-14:20 140 פוגלמן אור +
יוגה נשים-יום ב -נ"ג יישוב ניר גלים חדר חוגים ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 שני 20:30-21:30 170 אלירז גילה +
יוגה נשים-יום ו-בוקר יישוב ניר גלים חדר חוגים ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 שישי 07:30-09:00 170 אלירז גילה +
כדורשת - נשים - נ"ג יישוב ניר גלים אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 20:30-22:00 160 +
כדורגל - א-ב - נ"ג יישוב ניר גלים הגיל הרך (0-5) שחבק נ"ג ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:45-18:30 140 +
כדורגל - ה-ו - נ"ג יישוב ניר גלים ילדים (6-12) שחבק נ"ג ספורט והתעמלות 0-0 שני 19:15-20:00 140 +
כדורגל -א-ג-קב' יבנה יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) קבוצת יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 17:00-17:45 140 ידעי אמרי +
כדורגל -ב-ד - ב"ג יישוב בית גמליאל ילדים (6-12) מיני פיץ בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:45-18:30 140 ידעי אמרי +
כדורגל -ג-ד-בני דרום יישוב בני דרום ילדים (6-12) מגרש ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 18:00-18:45 140 ידעי אמרי +
כדורגל גן חובה-א-ב"ג יישוב בית גמליאל הגיל הרך (0-5) מיני פיץ בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:00-17:45 140 ידעי אמרי +
כדורגל -ד-ו-קב' יבנה יישוב קבוצת יבנה ילדים (6-12) קבוצת יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 17:45-18:30 140 ידעי אמרי +
כדורגל -ה-ו-בני דרום יישוב בני דרום ילדים (6-12) מגרש ספורט בני דרום
מגרש ספורט בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:45-19:30
18:45-19:30
140 ידעי אמרי +
צרו קשר:
  • מתנ"ס חבל יבנה
  • מועצה אזורית חבל יבנה
  • 08-8622101
  • פקס: 088535383
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות