חיפוש באתר

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
א. בתי הכנסת - ד -ו אליפות בתי הכנסת ילדים (6-12) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 250 +
א. בתי הכנסת - ז-ט אליפות בתי הכנסת נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 250 +
א. בתי הכנסת - י-יב אליפות בתי הכנסת נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 250 +
הצגות ומופעים - אירוויזיון-חצי גמר חצי גמר אירוויזיון מתנ"ס חבל-יבנה מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שלישי 19:30-23:55 0 +
ק. מדעים נועם - בנים מחנה מדעים ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 ראשון 08:00-13:00 130 +
ק. מדעים נועם - בנות מחנה מדעים ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 130 +
ק. מדעים-עמיחי -א-ה קיטנות ומחנות לכיתות ד-ו ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 ראשון 08:00-13:00 130 +
טיול לחרמון-נוער ב"ז נוער: בן זכאי מתנ"ס חבל-יבנה נופש טיולים וסיורים 0-0 שישי 03:00-14:30 100 +
קיטנת גן יסמין-ב"ז קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן יסמין - ב"ז קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
מ.אומנויות חשיבה-ד-ו קיטנות ומחנות לכיתות ד-ו ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 09:00-14:00 810 יהונתן רז +
כדורסל - אימוני מצויינות -כ"ס מצוינות בכדורסל ילדים (6-12) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שישי 13:00-14:30 150 טרבלסי דניאל +
טיול נוער בוגר - ב"ג נוער בית גמליאל נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
תחום נוער 0-0
0-0
0-0
שלישי
רביעי
חמישי
07:15-22:00
07:15-22:00
07:15-22:00
440 +
טיול נוער בוגר - ב"ד נוער: בני דרום נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
תחום נוער 0-0
0-0
0-0
שלישי
רביעי
חמישי
07:15-22:00
07:15-22:00
07:15-22:00
440 +
טיול נוער בוגר - ב"ז נוער: בן זכאי נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
תחום נוער 0-0
0-0
0-0
שלישי
רביעי
חמישי
07:15-22:00
07:15-22:00
07:15-22:00
440 +
מחנה ספורט - ד-ו קיטנות ומחנות לכיתות ד-ו ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 09:00-14:00 810 צ'יקו יצחק +
טיול נוער בוגר - ג"ו נוער: גבעת וושינגטון נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
תחום נוער 0-0
0-0
0-0
שלישי
רביעי
חמישי
07:15-22:00
07:15-22:00
07:15-22:00
440 +
טיול נוער בוגר -נ"ג נוער: ניר גלים נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
תחום נוער 0-0
0-0
0-0
שלישי
רביעי
חמישי
07:15-22:00
07:15-22:00
07:15-22:00
440 +
קיטנת גן רקפת - נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רקפת - נ"ג קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
טיול נוער צעיר - ב"ג נוער בית גמליאל נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
תחום נוער 0-0
0-0
שני
שלישי
07:15-20:30
07:15-20:30
345 +
צ.קיטנת גן כלנית-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן כלנית - נ"ג קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
טיול נוער צעיר - ב"ד נוער: בני דרום נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 שני 07:15-20:30 345 +
מחנה אומנות קיטנות ומחנות לכיתות ד-ו ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 09:00-14:00 810 +
טיול נוער צעיר - נ"ג נוער: ניר גלים נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
תחום נוער 0-0
0-0
שני
שלישי
07:15-20:30
07:15-20:30
345 +
קיטנת גן הכרם-כ.יבנה קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן הכרם קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
צ.קיטנת גן נרקיס-ג"ו קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן נרקיס ג"ו קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
קיטנת גן רימון - ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רימון - ב"ג קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
צ.קיטנת גן אורן -ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן אורן ב"ג צהרון 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
דרום אדום-פארק אשכול מבוגרים מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
נופש טיולים וסיורים 0-0
0-0
שלישי
רביעי
08:00-14:00
08:00-14:00
250 +
סיור סליחות -ירושלים מתנ"ס חבל-יבנה נופש טיולים וסיורים 0-0 ראשון 15:00-23:00 60 +
קורס מד"צים ט' - ב"ד נוער: בני דרום תחום נוער 190 +
התעמלות קרקע-יום ו' ילדים (6-12) חדר חוגים - ב"ד ספורט והתעמלות 0-0 שישי 13:00-15:00 60 ברוך לינור +
- מועדון נשים רצות ב"ג מיני פיץ בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 18:30-19:30 180 +
קיטנת גן שושן - ב"ד קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן שושן - ב"ד קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
קורס מד"צים ט' - ב"ז נוער: בן זכאי תחום נוער 190 +
כדורגל - תלבושת ילדים (6-12) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 65 ידעי אמרי +
- מועדון רצי ח.יבנה-גב מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 21:00-22:00 180 +
צ.קיטנת גן ורד-ב"ד קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן ורד - ב"ד קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
קורס מד"צים ט'- נ"ג נוער: ניר גלים תחום נוער 190 +
כדור רגל - כדורגל- ליגת השכונות ספורט והתעמלות 35 +
וואט בול נ. ב"ז נוער: בן זכאי נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 רביעי 16:00-19:00 60 +
מחול אירובי - עיצוב וחיטוב 40+ מועדון בן זכאי
מועדון בן זכאי
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
שלישי
19:00-20:00
19:00-20:00
190 רפיזדה מעין +
וואט בול נוער נ"ג נוער: ניר גלים נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 חמישי 18:30-20:30 58 +
שבת נוער - בני דרום נוער: בני דרום מתנ"ס חבל-יבנה
מתנ"ס חבל-יבנה
תחום נוער 0-0
0-0
שישי
שבת
13:30-14:00
23:00-23:30
220 +
זהירות בדרכים נ. נ"ג נוער: ניר גלים נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 00:00-00:00 20 +
צ.קיטנת גן שושן-ב"ד קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן שושן - ב"ד קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
עבודה מול בי"ס עמיחי - היפ הופ ה-ו עמיחי ביה"ס עמיחי ריקוד ומחול 0-0 ראשון 15:15-16:00 130 +
זהירות בדרכים נ. ב"ד נוער: בני דרום נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 00:00-00:00 20 +
עובד קהילתי - קורס החיאת תינוק/ילד מתנ"ס חבל-יבנה חברה וקהילה 0-0 שני 10:00-12:00 30 +
חדר בריחה ט-יב ב"ג נוער בית גמליאל נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 שני 16:00-20:30 60 +
קיטנת גן חבצלת-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן חבצלת - נ"ג קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
רכז חברה וקהילה - טיול ירושלים נשים בז מועדון בן זכאי חברה וקהילה 0-0 שני 19:45-23:00 120 +
טיול שמיניסטים - ב"ד נוער: בני דרום נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 00:00-00:00 100 +
צ.קיטנת גןן רקפת-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רקפת - נ"ג קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
לייזר טאג ז-ח - ב"ד נוער: בני דרום נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 חמישי 16:30-18:30 50 +
לייזר טאג נ. נ"ג נוער: ניר גלים נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 רביעי 18:30-22:00 58 +
פיינטבול ט-יב - ב"ד נוער: בני דרום נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 00:00-00:00 50 +
קיטנת גן אירוס - נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן כלנית - נ"ג קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
רצי חבל יבנה - ב"ג בית גמליאל מיני פיץ בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 18:30-19:30 200 +
צ.קיטנת גן רותם-ב"ז קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רותם - ב"ז קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
כדורסל בי"ס ה-ו בנות ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
180 שלם אסי +
רצי חבל יבנה - ב"ד נשים בני דרום אולם ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 20:00-21:00 200 +
רצי חבל יבנה - ב"ד גברים בני דרום אולם ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 21:00-22:00 200 +
קיטנת גן נרקיס-ג"ו קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן נרקיס ג"ו קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
צ.קיטנת גן רימון-ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רימון - ב"ג קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
נוער1 - - טיול לחרמון נוער ב"ג נוער בית גמליאל מתנ"ס חבל-יבנה נופש טיולים וסיורים 0-0 שישי 01:30-14:30 85 +
קורס מנהיגות קק"ל-בג נוער בית גמליאל למידה 180 +
קיטנת גן אורן - ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן אורן ב"ג קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
צ.קיטנת גן חבצלת-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן חבצלת - נ"ג קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
קיטנת גן כלנית - נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן כלנית - נ"ג קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
כדורסל בי"ס א-ב נ"ג ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
שלישי
17:00-17:45
17:00-17:45
180 נגאוקר אהרון +
צ.קיטנת גן אירוס-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) מתנ"ס חבל-יבנה קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
כדורסל-בי"ס ג-ד בנים ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט בני דרום
אולם ספורט בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
שלישי
18:30-19:15
16:00-17:15
180 נהרי יובל +
קיטנת גן רותם - ב"ז קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רותם - ב"ז קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
הגיל השלישי - טיולים - טיול מס 4- לתבור טיולים וסיורים מבוגרים טיולים וסיורים 100 +
צ.קיטנת גן יסמין-ב"ז קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן יסמין - ב"ז קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
הגיל השלישי - טיולים - טיול מס 5-ב"ש והסביב טיולים וסיורים מבוגרים טיולים וסיורים 100 +
כדורסל יא-יב - תלבושת ספורט תחרותי נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 80 טרבלסי דניאל +
הגיל השלישי - טיולים - טיול מס 6- לחבל יתיר טיולים וסיורים מבוגרים טיולים וסיורים 100 +
הגיל השלישי - טיולים - קהילת ח"י מטילת-סדרה טיולים וסיורים מבוגרים טיולים וסיורים 500 +
קיטנת גן הדר-כ.יבנה קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן הדר - הכרם קייטנות 0-0 שני 07:30-14:00 950 +
טיול לחרמון-נוער נ"ג נוער: ניר גלים מתנ"ס חבל-יבנה נופש טיולים וסיורים 0-0 שישי 03:00-15:00 87 +
מועדון נשים רצות-ב"ג הרשמה לפעילויות מרכז צעירים מיני פיץ בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 18:30-19:30 180 +
שבת נוער-נ"ג- ט-י"ב נוער: ניר גלים תחום נוער 200 +
קיטנת גן ורד - ב"ד קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן ורד - ב"ד קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 950 +
חדר בריחה - נוער נ"ג נוער: ניר גלים נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 רביעי 17:45-21:30 65 +
אייג'מפ נוער בני דרום נוער: בני דרום תחום נוער 40 +
אייג'אמפ נ. ב"ז נוער: בן זכאי נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 שלישי 17:00-21:00 70 +
עיצוב וחיטוב נשים-בז ספורט והתעמלות מבוגרים מועדון בן זכאי ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 20:00-21:00 190 רפיזדה מעין +
כדורסל בי"ס לכדורסל ב-ד ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
רביעי
16:15-17:00
16:15-17:00
180 אברהם דולב +
בי"ס לכדורסל - קט סל כיתה ו ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
17:00-18:30
18:00-19:30
17:00-18:30
340 אברהם דולב +
כדורסל - כדור ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 40 שלם אסי +
ג'דו - ג-ו -ב"ג ילדים (6-12) מועדון בית גמליאל ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 16:15-17:00 160 +
כדורסל - תלבושת ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 80 שלם אסי +
כדורסל בי"ס - כדור ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 40 נגאוקר אהרון +
כדורסל בי"ס ג-ד בנות ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 16:15-17:00 130 שלם אסי +
כדורסל בי"ס ג-ה בנות ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט בני דרום ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 17:45-18:30 130 נהרי יובל +
כדורסל בי"ס - תלבושת ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 80 נגאוקר אהרון +
כדורסל ילדים א - נבחרת ספורט תחרותי נוער (13-18) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
חמישי
18:00-19:30
18:00-19:30
18:00-19:30
340 מנשרי מרדכי +
כדורסל כיתות ה' ספורט תחרותי נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
17:00-18:00
16:00-17:00
230 אברהם דולב +
כדורסל מבוגרים 18+ ספורט תחרותי אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
20:00-21:00
20:00-21:30
200 טרבלסי דניאל +
ד"ר אפי זיו - סידרה מבוגרים קבוצת יבנה חברה וקהילה 0-0 ראשון 17:00-18:30 320 +
כדורסל נערים ט-י ספורט תחרותי נוער (13-18) אולם ספורט בני דרום
אולם ספורט בני דרום
אולם ספורט בני דרום
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
19:15-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
390 נהרי יובל +
מסע מופלא-רוית חבשוש מבוגרים מועדון בני דרום חברה וקהילה 0-0 ראשון 19:00-20:30 200 +
כדורסל-בי"ס ג-ד-נ"ג ספורט תחרותי ילדים (6-12) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
שלישי
16:15-17:00
16:15-17:00
180 נגאוקר אהרון +
מסע מן הכורסא-נפתלי מבוגרים מועדון בית גמליאל חברה וקהילה 0-0 רביעי 19:00-20:30 240 +
כדורסל ילדים ב-נבחרת ספורט תחרותי נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
חמישי
18:30-20:00
18:00-19:30
18:00-19:30
340 צ'יקו יצחק +
ה.קרקע א-ג - ק"י ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שני 16:00-17:00 140 +
כדורסל נבחרת/בנות זח ספורט תחרותי נוער (13-18) אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
אולם ספורט ניר גלים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
שני
רביעי
שישי
18:00-19:00
18:00-19:00
13:00-14:00
250 שלם אסי +
כדורסל - יא-יב - אילת ספורט תחרותי נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 300 טרבלסי דניאל +
כדורסל יא-יב - ק.יבנה ספורט תחרותי נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
אולם ספורט קב' יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שני
חמישי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
400 טרבלסי דניאל +
לונה פארק - משפחות ב"ז פעילויות למבוגרים מתנ"ס חבל-יבנה נופש טיולים וסיורים 0-0 שני 09:00-14:00 55 +
מימדיון - משפחות ב"ז פעילויות למבוגרים מתנ"ס חבל-יבנה נופש טיולים וסיורים 0-0 רביעי 09:00-15:00 55 +
לימוד שחיה - לא תושב קורס שחיה ילדים (6-12) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 800 +
איג'אמפ לנבחרות קרקע ספורט תחרותי מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:00-12:00 15 +
- מסיבת בריכה לנערות ילדים (6-12) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שני 20:30-22:00 10 +
בי"ס של החופש-כיתה א בי"ס של החופש הגדול 2019 עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
צ.קיטנת הארכה א-ג קייטנת הארכה ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 13:00-16:00 100 +
בי"ס של החופש-בנים ג בי"ס של החופש הגדול 2019 נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
צ.קיטנת הארכה ד-ו קיטנות ומחנות לכיתות ד-ו ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 13:00-16:00 100 +
בי"ס של החופש-בנות א בי"ס של החופש הגדול 2019 נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
קיטנת הארכה עמיח א-ג קייטנת הארכה ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 250 +
בי"ס של החופש-בנים ב בי"ס של החופש הגדול 2019 נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
קיטנת הארכה עמיח ד-ו קיטנות ומחנות לכיתות ד-ו ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שלישי 08:00-13:00 250 +
בי"ס של החופש-בנים א בי"ס של החופש הגדול 2019 נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
בי"ס של החופש-כיתה ב בי"ס של החופש הגדול 2019 עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
בי"ס של החופש-כיתה ג בי"ס של החופש הגדול 2019 עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
קיטנת שבוע נוסף-בנות קייטנת הארכה ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 250 +
בי"ס של החופש-בנות ב בי"ס של החופש הגדול 2019 נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
קיטנת שבוע נוסף-בנים קייטנת הארכה ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 250 +
בי"ס של החופש-בנות ג בי"ס של החופש הגדול 2019 נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 0 +
צ.קיטנת ביס עמיחי-א בי"ס של החופש הגדול 2019 עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 13:00-16:00 400 +
צ.קיטנת ביס עמיחי- ג בי"ס של החופש הגדול 2019 עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 13:00-16:00 400 +
צ.קיטנת ביס עמיחי-ב בי"ס של החופש הגדול 2019 עמיחי ילדים (6-12) ביה"ס עמיחי קייטנות 0-0 שני 13:00-16:00 400 +
אורי חזקיה נוער ב"ג נוער בית גמליאל נוער (13-18) גבעת וושינגטון תחום נוער 0-0 00:00-00:00 20 +
סדנת שוקולד ז-ח - ב"ג נוער בית גמליאל נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 רביעי 19:00-21:00 35 +
עמק המעינות נוער ב"ג נוער בית גמליאל תחום נוער 75 +
אייג'אמפ -נוער נ"ג נוער: ניר גלים מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 שלישי 17:00-21:30 65 +
צ.קיטנת ג.אורן-2-ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן אורן ב"ג קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת ג.אירוס 2-נג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) מתנ"ס חבל-יבנה קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת ג.הדר 2-כ"י קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן הדר - הכרם קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת ג.הכרם 2-כ.י קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן הכרם קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת ג.חבצלת2-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן חבצלת - נ"ג קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת ג.נרקיס 2-גו קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן נרקיס ג"ו קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת ג.רימון2-ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רימון - ב"ג קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת ג.רקפת 2-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רקפת - נ"ג קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת גן הכרם-כ.יב קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן הכרם קייטנות 0-0 שני 14:00-14:30 425 +
צ.קיטנת גן ורד 2-ב"ד קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן ורד - ב"ד קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת גן יסמין2-בז קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן יסמין - ב"ז קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת גן כלנית2-נג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן כלנית - נ"ג קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת גן רותם2-ב"ז קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רותם - ב"ז קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת גן שושן2-ב"ד קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן שושן - ב"ד קייטנות 0-0 ראשון 14:00-16:30 210 +
צ.קיטנת גןהדר-כ.יבנה קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן הדר - הכרם קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
קיטנת גן אורן 2 -ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן אורן ב"ג קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן אירוס 2-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) מתנ"ס חבל-יבנה קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן הדר 2-כ.יבנ קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן הדר - הכרם קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן הכרם 2-כ.יב קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן הכרם קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן ורד 2 -ב"ד קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן ורד - ב"ד קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן חבצלת 2-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן חבצלת - נ"ג קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן יסמין 2-ב"ז קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן יסמין - ב"ז קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן כלנית 2-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן כלנית - נ"ג קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן נרקיס 2 ג"ו קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן נרקיס ג"ו קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן רותם 2-ב"ז קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רותם - ב"ז קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן רימון 2-ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רימון - ב"ג קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן רקפת 2-נ"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רקפת - נ"ג קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
קיטנת גן שושן 2 -ב"ד קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן שושן - ב"ד קייטנות 0-0 ראשון 07:30-14:00 650 +
התעמלות קרקע-מחנה קי ילדים (6-12) חדר חוגים - ב"ד קייטנות 0-0 שני 08:00-13:00 480 ברוך לינור +
צ.קיטנת גן רימון-ב"ג קייטנות גנים הגיל הרך (0-5) גן רימון - ב"ג קייטנות 0-0 שני 14:00-16:30 425 +
צ. קיטנת נועם - בנים בי"ס של החופש הגדול 2019 נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 13:00-16:00 400 +
צ. קיטנת נועם -בנות בי"ס של החופש הגדול 2019 נעם ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 שני 13:00-16:00 400 +
צ.ק.הארכה -נועם בנות קייטנת הארכה ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 רביעי 13:00-16:00 100 +
צ.ק.הארכה נועם -בנים קייטנת הארכה ילדים (6-12) בי"ס נועם-נווה הרצוג קייטנות 0-0 ראשון 13:00-16:00 100 +
טורניר - א.בתי הכנסת-מבוגר צעירים (19-35) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 20:00-22:00 600 +
טורניר - סטריטבול 19- מבוגרים מבוגרים אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שישי 11:15-12:00 20 +
- אורי חזקיה -נוער ב"ד נוער: בני דרום נוער (13-18) גבעת וושינגטון תחום נוער 0-0 00:00-00:00 20 +
טורניר - סטריטבול 19-בנות ד-ו ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:00-09:45 20 +
- אורי חזקיה נוער ב"ז נוער: בן זכאי נוער (13-18) גבעת וושינגטון תחום נוער 0-0 00:00-00:00 20 +
טורניר - סטריטבול 19-בנות ז'+ נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:45-10:00 20 +
- אורי חזקיה נוער ג"ו נוער: גבעת וושינגטון נוער (13-18) גבעת וושינגטון תחום נוער 0-0 00:00-00:00 20 +
טורניר - סטריטבול 19-בנים ד-ו ילדים (6-12) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:00-09:45 20 +
- אורי חזקיה נוער נ"ג נוער: ניר גלים נוער (13-18) גבעת וושינגטון תחום נוער 0-0 00:00-00:00 20 +
טורניר - סטריטבול 19-בנים ז-ט נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שישי 09:45-10:00 20 +
טורניר - סטריטבול 19-בנים י'+ נוער (13-18) אולם ספורט קב' יבנה ספורט והתעמלות 0-0 שישי 10:30-11:15 20 +
מועדון רצי ח.יבנה-גב ספורט ותנועה למבוגרים מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 21:00-22:00 180 +
מועדון רצי ח.יבנה-נש ספורט ותנועה למבוגרים מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 20:00-21:00 180 +
לימוד שחיה - לילד תושב קורס שחיה ילדים (6-12) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 700 +
לימוד שחיה - לילדי נ"ג קורס שחיה ילדים (6-12) מתנ"ס חבל-יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 600 +
וואטבול ז-י"ב ב"ג נוער בית גמליאל נוער (13-18) מתנ"ס חבל-יבנה תחום נוער 0-0 00:00-00:00 30 +
צרו קשר:
  • מועצה אזורית חבל יבנה
  • 08-8622101
  • פקס: 088535383
מתנסנט חוגים
?>